Červen 2015

Percy Jackson (Zloděj blesku)

29. června 2015 v 13:50 | K-K-M |  Percy Jackson (Knihy)
Percy Jackson
Řeknu vám, že tyhle knižky jsou fakt super. Dokonce i já, která nikdy knížky nečetla, tak tohle jsem přečetla za měsíc a půl, všech pět dílů. A pro ty, kteří jako já neradi čtou, jsou sfilmovany dva díly z pěti. Percy Jackson - Zloděj blesků a Percy Jackson - Moře nestvůr. Fakt doporučuji pro ty, kteří milují fantazi.
A abych nemluvila jen o těch pěti knížkách, tak jejich autor napsal dalších pět knížek, které souvisejí s těmi prvními, ale jsou tam dosazeni další hrdinové. Jmenu ji se Bohové Olympu.
V těchto dílech se oběvují nový hrdinové, jak z Vrchu polokrevných tak i z tábora římských bohu. Víc toho boužel nevím, ale zbitek napíšu až si to všechno přečtu.

Teď něco o knížkách Percy Jackson. V prvním díle Zloděj Blesku se mladý Percy snaží pochopit co se to sním děje a proč. Jako každý polobůch se mususí dostat na Vrh polokrevných, kde se mu bude dostávat výcviku a vzdělání. Ale vše se pkazí v době kdy zjistí, kdo je jeho pravý rodič a co musí udělat, aby očistil jméno jeho otce Poseidona. Proto se vidá na výpravu, kde potká mnoho nestvůr, které ho budou chtít na příkaz Dia a Háda zabít. On však přežije. Na konec zjistí kdo ukradl Misterovský blesk a proč.


Můj výtvor

27. června 2015 v 11:28 | K-K-M |  Moje výtvory
Můj vlastní s mím malým miláčkem.

Konec školního roku

27. června 2015 v 11:17 | K-K-M |  Moje kecy v kleci
The End
Konečně konec. Odedneška začínají prázdniny. Sice byl včerejšek učiněnej trapas, ale zvládla jsem to. Teď už jenem čekám na konec prázdnin a budu nastupovat na SŠDAM (střední škola designu a módy v Prostějově). Mám sice lelké obavy, ale i tak se moc těším. Snad to zvládnu. RozpačitýMrkající

Paradoxi

26. června 2015 v 14:44 | K-K-M |  Paradoxi
Paradox číslo 1.
Všimli jste si někdy toho, že většina lidí se nechává ovlivňovat lidmi, o kterých si myslí, že jsou něco víc než oni sami??? Já si toho všimla v naší, už teď bývalé, třídě.
U nás to vždy bývalo, kdo skoho. Každý patřil vždy do nějaké party. Což je paradox, neboť jsme to tak dělali už od první třídy a ponás většinou každý. Ale teď jsem trochu odbočila. Každý teda batřil do jiné ,,škatule,,. Těch škatulí bylo 4. Ta první byly MODEDÁMY- holky, které dělají ze sebe svatoužky a přitom vám vrazí kudlu do zad s velkou elegancí. Druhá skupina byli MACHŘI - Kluci, kteří se bavili jen s MODEDÁMAMA a nebo s NEUTRÁLNÍMI, většinou namachrovaní. Třetí škatule jsou NEUTRÁLNÍ - Dělají, že nikam nepatří a přitom chtějí být, buď s MODEDÁMAMA nebo s MACHRAMA. Většinou jsou to podle mě Krávy a Trotlové, ale to je jen můj názor. A teď ta poslední skupina VYVRHÉLOVÉ - skupina, do které se dávají lidi kteří byli zrazeni MODEDÁMAMA.
Do jaké skupiny patříš třeba TY?????